سامانه گردشگری و رزرو هتل های کشور

معرفی درگاه پرداخت نکست پی

درگاه پرداخت نکست پی  NextPay 

چرا ما از درگاه پرداخت نکست پی استفاده می کنیم؟

ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی در ایران به طور رسمی از طریق شرکت های PSP مانند شرکت پرداخت الکترونیک سامان، پارسیان، پاسارگاد و … انجام می شود.
بسیاری از بانک های عامل، معمولا در زمان هایی که در حال بروزرسانی و آپدیت سامانه های خود هستند، دچار اختلال در پرداخت آنلاین می شوند و در این موارد متاسفانه پرداخت کننده هیچ چاره ای به جز انتظار برای حل این مشکل بانکی ندارد!

اما سرویس ” نکست پی ” NextPay که دارای قرارداد رسمی با بیش از 5 بانک و PSP بزرگ کشور است ، با هدف حل مشکلات پرداخت آنلاین و آسان کردن دریافت خدمات پرداخت، در شهریور ماه 1395 راه اندازی گردید. نکست پی با بیش از ۵ ارائه دهنده PSP در کشور، یعنی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، پارسیان، به پرداخت ملت، پاسارگاد، مبناکارت آریا و بانک صادرات دارای قرارداد رسمی است.

در زمان هایی که یکی از بانک های عامل دارای اختلالات فنی یا شبکه ای است، به طور اتوماتیک تمامی تراکنش های آنلاین به بانک جایگزین دیگری هدایت می شود. در این سیستم تقریبا هیچگاه به دلیل مشکلات فنی بانک ها، پرداخت اینترنتی متوقف نمی شود مگر اینکه مشکلی سراسری در کل بانک های کشور رخ داده باشد و هیچ کدام از بانک ها در دسترس نباشند.

درحال حاضر پرداخت های سامانه رزرواسیون بیاسفر از طریق «درگاه نکست پی» انجام می پذیرد. درگاهی کاملا امن و مطمئن و بدون قطعی

معرفی نکست پی در اخبار 20:30 شبکه 2

 

nextpay_trust_logo

طراحی سایت: رایان پرتو ::: تمامی حقوق متعلق است به شرکت تجارت الکترونیک دیاکو Diaco e-Commerce